Asil Özder

Çalışma hayatına STFA İnşaat’ın Great Man-Made River Sirt End Reservoir projesinde bakım ve işletme dönemi yönetici mühendisi olarak başlamış ve proje müdürüne vekalet etmiştir. 1995-2005 yılları arasında Borusan Makina’da sürdürdüğü kariyerinde satış ve pazarlama eğitimlerinin yönetim ve uygulanması, madencilik ve ağır inşaat sektörü satış ve pazarlama yöneticiliği gibi çeşitli görevler üstlenmiştir. Bu görevleri sırasında üretim ve bakım yönetimi konularında müşterilere danışmanlık hizmeti de sunmuştur.

2004 yılında Borusan Holding Kara Kuşak eğitimini tamamlayarak satış ve satış sonrası hizmetler konularında Six Sigma projeleri yönetmiştir.

Asil Özder, 2005-2006 yıllarında Form Makina CNC Takım Tezgahları’nda Mazak Satış Direktörü olarak çalışmıştır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü mezunu olan Asil Özder, 2006 yılında Matris Danışmanlık Uzman Kara Kuşak sertifikasına hak kazanmıştır. 2007 yılının başında Matris Danışmanlık’ta göreve başlayan Asil Özder, Uzman Kara Kuşak olarak yeni ürünlerin geliştirilmesi, eğitmenlik görevleri ile birlikte Kara Kuşak ve Yeşil Kuşak projeleri danışmanlığı ve uzmanlığı rollerini üstlenmektedir.