Dr. Serdar Taner DEMİR

“Ar-Ge projeleri yönetim sürecinde kullandığımız araçlar arasına 6 Sigma’yı da eklemeye karar verdikten sonra Matris ile tanışma imkanımız oldu. Yaptığımız görüşmeler sonucunda mevcut proje portföyümüzde iş paketi bazında bu aracın kullanımının etkili sonuçlar vereceğine inandık. Ekibimizdeki proje liderlerine aldırdığımız eğitimler ile bu aracın projelerimizin içerisinde kullanımının yaygınlaşmasını sağladık.
Eğitim ve proje gözden geçirme süreçlerinde Matris kadrosunun sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini gördükten sonra beraber çalışmakla ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık. Firma ve kişi bazında ihtiyaca göre yarattıkları çözümler, eğitim sırasındaki yaklaşımları, konuya hâkimiyetleri ve eğitim dokümanlarının zenginliği diğer eğitim firmaları ile kıyasladığımızda ilk etapta öne çıkan noktalar olarak sıralanabilir.
Bana göre, bu noktaların da ötesinde Matris’i farklı kılan en önemli özellik ise profesyonelliğin yanında, yakınlıkları ve samimiyetleri ile süreç içerisinde müşteri, çözüm ortağı ilişkisinden bir adım öteye geçebilmemizdir.”


Dr. Serdar Taner Demir, Ar-Ge Projeleri Yönetim Koordinatörü, Kordsa Global